| LoveBIEBER a întrebat:

A venit momentul să dezvăluiesc cine sunt.
Sunt...

Cea mai mare fană a lui Justin Bieber!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram sigură de ce vei spune.

32 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Du-te la biiiiiip si apoi biiiiiip!

| Dash a răspuns:

De ce ai la avatar o imagine cu un vagin ?

| RockaruL a răspuns:

A venit momentul sa iti dezvaluiesc cine sunt.Sunt...

Cel care o fwte pe ma'ta asta seara!

| madamadalinuta a răspuns (pentru RockaruL):

Handicapatu! asta iarasi injura de mama!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Mori in cele mai crancene chinuri,daca as putea,te-as tortura pana la moarte chiar eu,cu mainile mele.(bineinteles,si cu picioarele,pumnii,drujba,lama,sabia,cutitul, grenada, AK47-ul,maceta,katana-ua,scobitoarea,acidul,toporul,mitraliera,tunul mele).

| SaintJimmy a răspuns:

Și pe lângă asta mai ești și o disperată care tocmai a pus 4 întrebări consecutiv la T/A. Acum că te-ai prezentat poți pleca.

| Mihaelaa98 a răspuns:

NU mai am ce zice esti proasta raw straight face cati ani ai 5?

| lipitoOarea a răspuns:

Si, a venit momentul sa dezvaluiesc cine sunt. Sunt...

Cel mai mare cosmar al gayului straveziu ( jb). Sefa capaniei anti -gay straveziu adica gaystin biberon.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

A venit momentul sa zicem ca LoveBIEBER=wc si dinamo=wc

| madamadalinuta a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

Dinamo wc? raised eyebrows wai de Ma-ta
!

| Cheloo20cmRecords a răspuns (pentru madamadalinuta):

Jet

| madamadalinuta a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

La mata :*

| WhiteWolf7 a răspuns:

Esti o ***. Punct.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Mare branza

| totElodia a răspuns:

Nimanui nu-i place Bibar. Bibar este un copil nascut pentru alocatie, un copil rezultat dintr-un avort nereusit. Deci nu ne pasa, mai ales ca ai postat "intrebarea" la T/A.

Se ia cutitu' si se baga in cerebel. Succes!

| Joey a răspuns (pentru totElodia):

Aa.nimanui nu-i place ''bibar''? de asta are 15 milioane de urmaritori pe twitter si 30+ like-uri pe facebook? ^^ oh, ok. daca tu crezi asa. precum zice si icon-ul tau...u esti forever alone. daca stii ce inseamna.

| diaηα a răspuns:

Da nu trebuia sa ne spui oh go on : )
Ne-am dat seama :*

Răspuns utilizator avertizat
| TeChişÎnFreză a răspuns:

Troll. Kill yourself.

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Tu cine esti? in afara de cea mai mare fana a lui gay...si apropo cand am zis gay nu ma referam la @dclaudiulovesboys

| oFatha a răspuns:

Bravo! neai spus, acum poti sa mori linistita!

| MademoiselleV a răspuns:

Ah, draga mea, dar nu eşti cea mai mare fană. Din păcate mai sunt alte sute, poate mii de puştoaice cu problema ta.

| Viper_1588 a răspuns:

Esti o curva, asta esti.

| Joey a răspuns:

Nu cred ca esti cea mai mare fana laughing ai zburat tu din Romania pana in Italia doar ca sa il vezi? nu. deci big grin nu vb fara gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi am fundă , de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaaaaa! Senzational! Irefutabil!
Si ce ne intereseaza pe noi? Acum, ca ne-ai zis ce idol ai, poti sa te impusti linistita.Ne folosesti aerul degeaba.
LoveBIEBER=one reason to use a condom.

| B0GDI a răspuns:

Vai,sunt socat...

| SweetHeartAlly a răspuns:

Esti o dobitoaca si vaca cu cabina ce il pupa toata ziua pe justin in beep mai bine du-te si dati glont

| Joey a răspuns (pentru SweetHeartAlly):

Doamne tu, urata mai esti + si grasa...du-te aranjeazate putin si apoi hai sa urasti pe cineva doar pentru ca le place de un anumit cantaret. nu ai minte deloc. jur.

| SweetHeartAlly a răspuns (pentru Joey):

Eu nu cred ca is asa urata precum spui tu daca te uiti in oglinda si te vezi asa frumos atunci mai vorbim pana atunci du-te frate si impuscate nu vezi ca toti zic ca J.B e un mare fraier creca nu ai mai mult de 11 ani laughinglaughingrolling on the floor

| ShailaFlorina a răspuns:

Senzational! Doar la Tpu.ro in exclusivitate. pfff de asta nu am putut dormi azi noapte, ca nu stiam cine e cel mai mare fan al lui nea caisa asta.

| NoMusicNoLifeLoL a răspuns:

Bă voi nu vă da-ţi seama că asta(LoveBiber)e de fapt ค๔เภค?