| JustBeHappy a întrebat:

Ce faceti? Sunt mare fana Justin Bieber. Cine mai asculta? Eu il adorrr

9 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Tăceai,filozof rămâneai, valabil și pentru avatarlaughing

| BlueEyes a răspuns:

rolling on the floor Tu sigur esti Ladyj si ti'ai mai facut un cont pe TPU ca sa dovedesti ca Gaystin asta are o gramada de fani /fane. Interesant tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Neah a răspuns:

Aaa, nu stiu ce sa mai zic :\, pe bune ca nu inteleg de ce il ascultati raised eyebrows, e asa...stupid...
Si cred ca si pe mine ma paste stupidu laughing

| lollyd a răspuns:

Si eu sunt o fana.Stai linistita

| selfie a răspuns:

De fapt in Romania Justin Bieber are o gramada de fani. Peste jumate de tara.

| JustinBieberIsMylover a răspuns:

Si eu il iubesc, e cel imi sexy baiat din lume, ma ia cu fiori cand isi da parul intr-o parte, pacat ca s-a tuns crying

| Gabriel_6463 a răspuns:

Cam ciudat.In Romania, Justin Biber nu prea are fanistraight face