| Ochiialbastrii a întrebat:

De ce unii il urasc pe Justin Bieber? Ce v-a facut? nu ca eu as fi o mare fana a lui oh go on doar ca nu inteleg de ce toti il urasc!

12 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Hai mai lasa-ma).El e un ****. nici nu ar trebui sa cante. daca nu era usher el nici nu exista.fiindca el la lansat.si a facut o mare porcarie.adika are unele melodii misto.dar tu il apreciezi degeaba.pe el il doare fix undeva.ii pasa doar de faima.am citit un articol in care zicea ca nu a vrut sa`si imbratiseze mama la un concert.pai normal ca e fitos.isi face aere.si chiar e GA.si gay nu inseamna ca trebuie sa aiba ineaparat prieten.si e urat pana la urma ce pana mea...in realitate arata ca DRACU. fara machiaj l`ai scuipa in fatasi nu sunt geloasa.fiindca nu am de ce.mai bine ascult pe alt cineva.cineva care stie sa cante.cu talent adevarat.stai linistita ca nu mai canta mult))i se schimba vocea.asa ca ADIO JB

| CrisutzuxD a răspuns:

Mai nu stiu ...Eu il urasc din tot sufltul.si nu mi-a facut.numa ca piticania aia ma irita.ma doare capul cand ma uit la el.doamne

| NimenixD a răspuns:

Sunt mulţi care îl " adoră " pe JB. Dar tot atât de mulţi sunt şi cei care îl urăsc. Sau poate chiar mai mulţi dacă nu mă înşel. Mie îmi plac unele melodii, altele nu. Nu pot spune că sunt o " mare fană " dar nici nu îl urăsc. Fiecare are dreptul de a-şi expsima părerea. Dar la JB mi se pare ceva straniu şi mie laughing). Fetele de 13-16 ani se îndrăgostesc de el încă de prima dată laughing))). Ciudat, nu? laughing xP

| sεcяεт a răspuns:

Hai sa iti eu rolling eyes. Unii il urasc pentru ca sunt invidiosi pe el, pentru vocea lui chatterbox si pentru nenumaratele sale fane care sunt obsedate de el. sunt invidiosi pentru ca este inconjurat de fete frumoase care ar da orice numai sa il atinga. Altii nu il suporta pentru ca mult lume il adora oh go on iar altora pur si simplu nu le place cum canta. Sunt si unele persoane care zic ca este gay laughing).Cam atat. Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| CGUL91 a răspuns:

Simplu. Stai si asculta asa putin versurile lui JB, o sa realizezi ca sunt chiar de toata prastia. Si toate fetele sunt ceva gen day dreaming Asta e baiat care stie sa iubeasca oaaaa! vreau un prieten ca el. BULLSHIT! serios tipul are niste versuri chiar naspa si mesaj fara inteles, Never say never? Wtf? Baby, baby, baby! WTF?! One less lonely girl?!

| rapa a răspuns:

Ce dracu e cu rahatu ala mik prost fara nimic. pur si simpu unu care nici bine nu i-a dat par pubian la puta... mare vedeta pff...

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru rapa):

Si ce te intereseaza ca nu are par pubian? mergi tu sa te uiti la el?

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Eu il urasc laughing)are o voke super naspa zici ca e fetita de 10 anilaughing)

| just999 a răspuns (pentru GeorgiSiAtat):

Da chiar asa? si tu citi ani ai si cum cinti? oare ai talent? esti doar invidios ca are talent si ca are multe fane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna razbunare e succesul
nici mie nu-mi place de jb; ca persoana ma refer; e superficial; si cam " cocalar" american; dar are si niste melodii frumoase;
din pacate reputatia artistului umbreste si munca sa( cazul lui macedonski);

| Andrutza137 a răspuns:

FUCK you! BAaaa prostilorrr ce naiba aveti cu el! Ia lasatil in pace altfel aveti de aface cu mine lkuavar dracii de picioare..Cadeavar o nicovala in cap sa va sparga capu ala de prosti si tampiti..Eee ce inseamna asta..Esti un prost ala care ai postat! Retardatule, neghiobuleeee! Cainii naibiiii!
HINGHERIIII.
Ia lasatil in pace animalelooooor!

| just999 a răspuns:

Mie chiar imi place justin bieber si nu sunt o colpila mica am 19 ani si nu zic ca chiar il ador il iubesc dar nici nu il urasc imi plac cintecele lui si vocea chiar e superba ce nu-s mai baieti cu glasul mai ascutit? si parul lui chiar e beton mie imi place foarte mult (eu mi-am spus parerea ) si nu mai criticati oamenii degeaba ca el e chiar fain bravo lui (voi sunteti doar invidiosi si de aceia il uriti )