| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Intrebare pentru fanele Justin Bieber(eu nu sunt fana):
Ce va place la Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

Buna
Da,nici mi-e nu-mi place de el,dar se pare ca prietena mea il adora si mi-a spus felul cum se uita si pentru ca eu mai cu mot, adica eu nu vad nimic, dar chiar nimic la el.Sunt de acord cu tine.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Nici mie nu imi place de el, are cateva melodii dragute, dar in rest nimic!

| Ionutz a răspuns:

Totul

| JomelaMaya a răspuns:

Este cel mai urat baiat din lume si are voce de fetitzăălaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing nici eu nu stiu ce le placeconfused

| wolfkidgirl a răspuns:

Chiar sunt curioasa de chestia asta, vroiam si eu sa intreb.Ce gasiti atragator la "baiatul" ala?thinking