| Ţepeşu a întrebat:

Acum 5 minute m-a muscat cainele si acum imi vine sa musc de cap pisica vecinei. E normal? Mai sunt si alte efecte secundare?

Răspuns Câştigător
| Bujîe a răspuns:

Uuu.
Acum cred c-o să fi expert la Doggy slyle.

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Vei mictiona doar pe langa stalpi, gata cu WC-ul.Sa nu mai zic de cealalta nevoie...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ma,vezi sa nu fi gravid.

(vorbesc serios!) happy

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Ca să nu mai vorbim de excrementele de pe canapea, pişatul în casă...alergatul după pisici, drame cu iubirea, vei fi stă la sută normal!

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Daca te musca un caine trebuie sa faci un vaccin din cate stiu noi nu prea stiu doctorul de familie te poate ajuta cu mai multe informatii chiar si cu rezolvarea problemei eu as spune sa stai departe de stalpi sau orice actiune facuta de un catel pentru ca acestea sunt efectele secundare, cu cat mai repede te duci la doctorul tau cu atat mai repede cu atat mai bine pentru ca asa ceva ii s-a intamplat lui varumeo de 20 de ani acum 5 ani un catel la muscat si inca a ramas un semn, si in timp sa agravat iar atunci ( la 15 ani) de fiecare data cand mergea in parc cand statea in picioare facea pe el si cand vorbea mai maraia straight face, de atunci am numai cosmaruri...totusi alte efecte secundare maie ra si.(stai sa imi amintesc)aa da, mancatul mancari fara lingura...(doamne nu mai puteam de ras), statul in pat in timpul somnului ca un catel ( adica mai pitit) iar noaptea mergea pe balcon in somn si incepea a urla ma ingrosesc numai cand imi amintesc totusi mor de ras

| Kirby a răspuns:

Poate ti s-a transferat ADN-ul cainelui si de asta iti vine sa musti pisica.Ca la SpiderMan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Laura1212010 iu ar stupid.
E Trivia/Amuyante, unde ai mai pomenit asa ceva?
Dacă era adevărat o punea la Sanatate dracul.

| xSequel a răspuns:

Categoria nu cred ca e buna...nu e nimic amuzant in asta.Du-te la doctor.Trebuie sa-ti faca vaccin sau ceva de genu. Daca a fost doar o zgarietura si nu a iesit cu sange nu cred ca este ceva grav, dar daca zici tu ca iti vine sa musti o pisica de cap trebuie sa mergi obligatoriu ca sa-ti faca niste injectii in dos, nu glumesc. happy