| ElGreco88 a întrebat:

Ce parere aveti despre Optimum 100 whey protein? Are fecte secundare? Normal orice produs daca este consumat in exces are efecte secundare! funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ce ai luat de era asa "asemanator"? Da un link la produs

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am consumat ceva asemanator si iti pot zice ca aveam o stare permanenta de oboseala. Ma duceam la sala de 3 ori pe saptamana si ma odihneam suficient. Am renuntat. Tot mai bine e fara, parerea mea.

| ElGreco88 explică (pentru anonim_4396):

Cand simteai stare de oboseala?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Well? sau esti atat de batut in cap ca nici macr nu stii ce ai luat?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai luat de era asa "asemanator"? Da un link la produs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai toata ziua. Ma trezeam dupa 8-10 ore de somn si parca nu dormisem deloc. La tine poate nu se manifesta in niciun fel efectele secundare.

| ElGreco88 explică (pentru anonim_4396):

Ce as mai vrea sa te intreb daca stii. Daca folosesc asa ce va o luna si dupa ma las se int ceva? evident dupa ce ma las mananc cat de mult pot ca sa ma mentin. mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti ingrasa.