| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Ieri m-a muscat cainele si a trebuit sa fac vaccin! Daca il musc si eu suntem chit? Sau sa incerc sa dau cu ranga? Doctoru mi-a recomandat sa-l las in pace 14 zile pe urma sa ma iau de el!

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Muscal si santetzi chit. Apoi poate va duceti la o Cola...
oups... daca e fata ...nui bine :[.s-ar putea sa faceti caini pe jumatate oameni.eh mai bine dai cu ranga. saracu caine

5 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dacă îl muşti tu poate turbează săracul cuţu.

| F13Meteor a răspuns:

Sigur a luat cainele TBC crying

| SquirtleBaby a răspuns:

Nu ai turbat? Off.eu am crezut ca ai luat turbare demult judecand dupa felul in care raspunzi

| jojo_2491 a răspuns:

Mai traieste? cainele...fa-i un antirabic sa nu turbeze

| Delya_7163 a răspuns:

Mai bine la-i lasa in pace ca poate dupa aia iar te musca...si pe mine m-a muscat un caine de 1, 20m inaltime si avea dinti mari.credeam ca turbez cadn m-a muscat asa ca eu zic sa il lasi in pace, ca sti cum sunt caini...se lingusesc si odata il vezi ca te musca.