| Aleexaandra a întrebat:

Acum cateva zile cand am aprins becul a facut scurtcircuit si s-a spart, azi cand am bagat in priza aparatul de facut sandwich a explodat straight face. Credeti ca am puteri magice?laughing

7 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Aşa păţeşti dacă respingi săraca priză când se uită galeş la tine, copchil fără inimă sad

| Criiiiiiiis a răspuns:

Esti vrajitoare, maleficoo talk to the hand.

| Broadband a răspuns:

Io cred ca ai probleme cu, curentu
baga 2 cuie in priza sa vedem daca bubuie

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Stop! opreste-te. nu baga si degetele in c*r, s-ar putea sa iasă o inghețată de cacao.

| Asdfasdefta a răspuns:

Ha

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Da, puterea ghinionului că ai o instalaţie proastă. Mai bine ia-ţi o vacanţă şi du-te în peştera vrăjitorului din oz şi învaţă să îţi controlezi puterile. Sau mai eficiet cheamă un electrician.winking

| fffandreeea a răspuns:

Instalatia are cevalaughing)dar s-ar putea incearca sa mai faci din astea si daca se repeta invata sati controlezi puterile don'soaralaughing):*