| iloveusa a întrebat:

Ajutati-ma in legatura cu ceva:deci de casa noua eu si fratele meu o sa avem o petrecere in pijama. El va sta cu baietii in camera lui si eu cu fetele in camera mea.Petrecerile sunt in aceeasi zi. Iar usile noastre sunt fata in fata.Imi puteti spune niste farse pe care eu si fetele le putem face baietilor. Dar sa fie farse si pentru cand sunt treji, dar si pentru cand dorm.Cat Mai multe va rog!

5 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Baiat ce face pretecere in pijamale ROFL!
gay level: 70

| anonim_4396 a răspuns (pentru BudăSpiritOfVengence):

Idem.
Raspuns pentru Iloveusa:voi cati ani aveti de mai dati petreceri in pijamale?

| BananaSuparata a răspuns (pentru anonim_4396):

Unele fete fac asta si la 14-16 ani.La fete le place sa se distreze nu ca noi baietii.Noua ne place sa stam sa ne uitam la TV noaptea.Ele se intalnesc si incep sa despre baieti si chiar JUSTIN BIEBER omfg.BFt

| Nuvăsufăr a răspuns:

Faceţi dansul fertilităţii şi al împerecherii în faţa lor. De preferat, goale. Cea mai best evăr farsă.

| avrika07 a răspuns:

Intrebatii daca vor sa joace carti pe dezbracate; mai este un joc cu sticla o rotesti si la cine cade fundul da o porunca la cel ce i-a cazut gitul cred ca intelegi! vezi si tu