| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Alta intrebare tampita.Asta chiar trebuie raportata.Incalca regula 3.(Se accepta doar postarile care sunt intrebari si care pot primi un raspuns din partea altor persoane (Ex: nu se accepta o intrebare de tipul: "O sa ma casatoresc cu X?") si care nu au continut obscen sau discutabil din punct de vedere moral) Si este de la un fan JB x( http://www.TPU.ro/trivia-amuzante/oare-ce-face-justin-bi ber-acum-x-x-x/

Răspuns Câştigător
| Insomnii a răspuns:

@ღArySოﺁℓεღ acum deviiii tu cea enervanta ca-i bagi prea mult in seama. Dai draq treabalor ce fac, ma doare fix undeva de ei... dace nu incetati voi sa-i mai bagati in seama nici ei nu vor mai pleca...
Asa ca n-au decat sa face ce vor cu viata lor oricum sunt o cauza pierduta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ari dc mai incerci? alea intrebare si daca se casatoresc cu el maine dapamite.mrg.si cmf? mai intri pe mess? te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu tine.
Si mersi de link, i-am dat si eu un raspuns dragutrolling on the floor
Bye! big grin

| AnneMarri a răspuns:

Parcă am mai văzut o astfel de-ntrebare. thinking
În fine, ce să-i faci? Lasă-le-n amaru lor că numai asta le aduce şi distruselor ăstora bucurie. Să sperăm că-şi vor da seama că au o viaţă.
Lol, ce zic? Aş vrea eu. laughing Mai să sperăm că se vor plictisi de TPU cât mai repede.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și noi mergem mai departe.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea, daca am face ce zici tu, unde o sa mai fie caterinca?sad