| CristalClear a întrebat:

Alta varianta...

Culoarea ochilor:

~caprui:,, i-am cerut un vibrator lui..."
~verzi:,, l-am lins pe...
~albastri:,, m-a excitat..."
~negrii:,, m-a violat..."
~culoare schimbat-oare:,, I-am dat un prezervativ lui..."

Culoarea parului (cea naturala)...

~brunet:,, vecinul de la 3"
~blond:,, boschetarul de peste colt"
~castaniu:,, tiganca din parc"
~roscat:,, ursul polar negru"
~alta nuanta:,, scutecul surorii mele"

Primul sarut...
~3-7 ani:,, din placere"
~7-10 ani:,, din vointa"
~10-13 ani:,, pentru ca asa mi-a zis tata"
~13-16 ani:,, pentru ca m-a obligat prietenul meu imaginar"
~17-20 ani:,, pentru ca am prins curaj"

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Am lins scutecul surorii mele pentru ca m-a obligat prietenul meu imaginar. waiting

27 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

M-a excitat boschetarul de peste colt pentru ca asa mi-a zis tata.Sunt ciudat rau nu?

| Criiiiiiiis a răspuns:

L-am lins pe 88 tiganca din parca pentru ca m-a obligat prietenul meu imginar.

| Mitsa a răspuns:

I'am cerut un vibrator lui scutecul surorii mele pentru că aşa mi-a zis tata.
sincer, m-am cam plictisit de jocurile astea făcute FĂRĂ logică

| Gumã a răspuns:

Ms excita tiganca din parc pentru ca asa mi-a zis tata

| BlackVeil a răspuns:

M-a violat vecinul de la 3 pentru ca m-a obligat prietenul meu imaginar... oups

| Mişaaa a răspuns:

M`a excitat țiganca din parc pentru că așa mi-a zis tata. 0_o

| DudaYeah a răspuns:

I-am dat un prezervativ lui boschetarul de peste colt pentru ca asa mi-a zis tata

| Työlki a răspuns:

M-a violat boschetarul de dupa colt pentru ca m-a obligat prietenul meu imaginar.

Cred ca prietenul meu imaginar e un prezervativ...

| Ingerash a răspuns:

Iam cerut un vibrator lu tiganca din parc pentru ca asa mi-a zis tata

| HaruhiFujioka a răspuns:

I-am cerut un vibrator lui scutecul surorii mele din placere

| ZZG a răspuns:

I am cerut un vibrator lu tiganca din parc pentru ca asa mi a zis tata

| DeeaBlondiii a răspuns:

Lollaughing...Mie mii-a iesit:M-a excitat boschetarul de peste colt pentru ca asa mi-a zis tata

| Ramonaaaa a răspuns:

M-a violat tiganca din parc pentru ca asa mi-a zis tata happy.

| itscloudyoutside a răspuns:

M-a violat tiganca din parc pentru ca asa mi-a zis tata. Fail.

| Turquoise a răspuns:

Buna,
L-am lins pe boschetarul de peste colt pentru ca asa mi-a zis tata.

| Alle15 a răspuns:

Ha ha ha,bv, bv,, bv,laughing

| Alle15 a răspuns:

Verzi,brunet,13-16

| ViseInCulori a răspuns:

I-am cerut un vibrator vecinului de la 3 pentru ca m-a obligat prietenul meu imaginarlaughing

| ๓єllเครtคг a răspuns:

M-a violat tiganca din parc pentru ca asa mi-a zis tata

| Gufiii a răspuns:

M-am excitat cu tiganca din parc pentru ca asa mi-a spus tata

| SMTHING a răspuns:

L`am lins pe boschetarul de peste colt pentru ca asa mi-a zis tata

yak nici moarta laughing)

| alinutzy19 a răspuns:

M-a violat tiganca din parc pentru ca am prins curaj.

| Veverixxu a răspuns:

I-am cerut un vibrator lui tiganca din parc pentru ca m-a obligat prietenul meu imaginar! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am cerut un vibrator lui boschetarul de peste colt pentru ca m-a obligat prietenul meu imaginarlaughinglaughinglaughing

| Capsunyca a răspuns:

Ciudat dar amuzant...laughing

| Capsunyca a răspuns:

I-am cerut vibrator tigancei din parc petru ca asa mi-a zis tata rolling on the floor laughing

| FlorinaZaharia a răspuns:

I-am cerut un vibrator vecinului de la 3 din vointa.rolling on the floor

Întrebări recente