| ionutt a întrebat:

Cum esti - Ce preferi la un iubit/o iubita? happy
La fete:
1. Ochii: albastri, caprui, verzi, negrii
2. Parul: blond, roscat, brunet, castaniu
3. Tinuta: Fusta scurta, fusta lunga, blugi, rochie
4. Atitudine: rebela, provocatoare, optimista, prudenta
5. Altele.

La baieti:
1. Ochii: albastri, caprui, verzi, negrii
2. Parul: blond, roscat, brunet, castaniu
3. Tinuta: Trening, blugi, costumatie stramta, costum formal
4. Atitudine: Rebel, posesiv, inteligent, delasator
5. Altele.

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

La baieti toti ochii, tot parul in afara de roscat! tinutele trening si blugi, sa fie rebel si inteligent.

| LostInDreams a răspuns:

Pei, baiatul perfect:
1.Albastrii
2.Blond(sau brunet)
3.Blugi
4.Rebel
5.Cu capul pe umeri, dar nu militarhappy, glumet, popular, sincer, sa stie sa provoace, sa arate bine si la fizic(degeaba e blond cu ochi albastrii daca crapa tricoul pe el, ori ii numeri coastelehappy ). Cam atat, nu mai stiu, oricum nu sunt cea mai critica, dar un baiat trebuie sa aiba nu multe, dar destule sa ma cucereascawinking

| Ana a răspuns:

La baieti: caprui, castaniu, blugi, inteligent

| Selena54 a răspuns:

Si eu ziceam nu demult ca baiatul perfect pentru mine trebuie sa fie blond cu ochi caprui sau albastri. dar acum am vazut altul soooooper dtragutz care nu seamana deloc cu ceea ce imi doream eu inainte.deci o persoana poate sa aiba par blond si ochi albastri sau cum vreti si credeti ca va place voua daca are restul trasaturilor urate.deci acum chiar nu mai zic ca un baiat ar trebui sa fie intr-un fel anume(adica la par. ochi, imbaracaminte, etc.)numa` sa fie dragut si sa aiba bun simt.

| nuaminspiratie a răspuns:

La baieti
ochi: verzi
par:brunet sau castaniu
tinuta:blugi
atitudine:rebel:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer baietii cu ochi albastri si parul blond, tinuta:blugi si romantic