| inteligenta a întrebat:

Sall, intrebare pentru baieti :care este culoarea ochilor care va place la o fata?(albastri, caprui, negrii, verzi...)

3 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Sunt fata,stiu sigur ca cel mai mult ei adora culoarea albastra, cu toate ca foarte putini se uita la ochi, da si inca la culoare...

| raluca250 a răspuns:

O fata poate sa aiba si cei mai frumosi ochi din lume dar daca e urata cu spume si neingrihita crezi ca ii mai pasa lu` ala de ochi rolling on the floor))

| Raul000111 a răspuns:

Mie nu imi pasa de culoarea ochilor la o fata.Ma intereseaza mai mult comportamentu;, reputatia ei in societate si cum este(din punct de vedere moral si fizic[fizic mai putin])