| mhn24 a întrebat:

Am 175 de ani si sunt virgin. Ce parere aveti despre mine?

35 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Keep looking for her, dude. Da' s-ar putea să fi ajuns la menopauză worried
... Încearcă o păpușă gonflabilă?

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sfinte Neprihanitule!

| Sconcsiş a răspuns:

Ca e OK. Esti prea tanar sa te dezvirginezi

| Fragile a răspuns:

Esti un mos ca un cocos toata lumea nu te crede iar tu le spui ca se vede esti virgin adevarat dar nu ai paralizat tu le spui ca ai 175 ani ei nu te cred pentru ca ar trebui sa fii Irinel cu multi bani oamenii tot nu te cred tu le spui ca esti discret si tot spun in continuare ca nu are sens si nici valoare.rolling on the floor
Eu am inventat-o acum pe moment... funda?

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eşti ok. În mod normal 175 e o vârstă fragedă, aşteaptă şi tu măcar până la 200, bine?

pa, pa.

| anad a răspuns:

Din cauza virginitatii te-ai uscat si ti-a ramas doar scheletul in loc de corp? Aha, de aceea sunt atatea intrebari (puse de copii chiar si de 12-13 ani) la Dragoste si sex!

| bombănucleară a răspuns:

Cred ca costa mult sa stai atata la azilul de batrani.

| Razvan a răspuns:

Bai saracule, tu ai dezvirginat-o pe mama lui Stefan cel Maresurprise

| pitikaaa a răspuns:

Respect!
Pace.

| marrr a răspuns:

Ehee, esti inca tanar, flacau!

| Mihaelaa98 a răspuns:

Ce tanar esti mai tanar ca tine n-am vazut sincer acu spunwinking

| pwp a răspuns:

Daca nu vedeam ca intrebarea e la trivia/amuzante eram de parere ca esti nebun rolling on the floor

| Doddel a răspuns:

Ai penisu` prea mic ca sa dai la bucute si esti urat.

| Tweetymrrr a răspuns:

Razi de noi. clar laughing))

| Ingerash a răspuns:

Eu ma mir ca nu ai murit? Esti extraterestru?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Bravo, sa stii ca esti tare. Dar cu dragostea cum stai?

| JustMelavJustMe a răspuns:

Prea tanar pentru mine eu 225 de ani si fix 37 de copchii.sa moara mama din mormant daca imi amintesc numele lor.au murit de cand bunica...sa mai cresti putin.sa termini liceul si mai vedem.Lol!

| annammaryya a răspuns:

Mincinosul roade osul

| cristianorudi7 a răspuns:

Esti un mare prost

| xXAnGeLXx a răspuns:

Poti sa ai si 2000, degeaba straight face... Nimeni nu moare virgin straight face!

| jolie a răspuns:

Tre sa fii prea smecher sa fii virgin la varsta asta... apropo tu esti ala de la avatar? te tii bine bai baiatule sexy

| Dmonik a răspuns:

La varsta asta te tii bine, vad la avatar! Ah, deci din cauza ca esti virgin! Se explica!

| Nebuneală a răspuns:

Multi inaintebig grin

| Nebuneală a răspuns:

Mosul ce tanare estismug

| mispis a răspuns:

Lasa iarba maah!

| Sn00pY a răspuns:

Ti se mai scoala?rolling on the floor))

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Mosuuulee, ce tanar esti :O!

| YoungHomie a răspuns:

Eh pe caciula lu mos craciun?laughing

rolling on the floor eu daca as fi fost baiat si as fi avut 175 de ani cred ca acum aveam pe minim 175 000 000 000 000 de acte sexualelaughing
sau esti mos craciun ca ala e batran si tot nu moarerolling on the floor si n-are copii deci e virginlaughing