| anonim_4396 a întrebat:

Am 23 de ani si sunt virgin, ce parere aveti? Nu am avut iubita pana acum.

Răspuns Câştigător
| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns:

Exact in aceeasi situatie sunt si eu. Rezolvarile sunt astea:
Gaseste un job
Ia permisul
Ia o masinuta
Si cel mai important:Ia atitudine!

14 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

E cam trist; probabil te masturbezi destul de mult, vezi ca masturbarea in exces devine o patima sad
ca sa iti zic sa iti cauti una nu ar avea rost, probabil deja faceai asta, nu te opri. Vei gasi tu pana la urma o fata care sa iti fie pe plac si sa te placa si ea pe tine sad Curaj!

| Rianana a răspuns:

O doamne. Parasute sunt pe toate gardurile nu ti-ai traso si tu cu una? Cat despre iubita fa-ti ca nu toate pica din cer.

| Doηηa a răspuns:

Nu am nicio părere atâta timp cât numai tu știi motivele, pentru că există cu siguranță niște motive.

| Sociopat a răspuns:

Capul sus si mergi inainte.

| neutrino a răspuns:

Sa fii sanatos. Dupa cum stii, in viata, unii sunt capabili de fapte marete, altii nu. Daca asa ai dorit tu, totul e ok.

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns (pentru neutrino):

Sa iti faci o iubita, nu e o fapta mareata.
Mai devreme sau mai tarziu, toti o fac. Fapta mareata e sa fii independent financiar, fara sa fii sclav de la 7 la 17, de exemplu.

| h3r a răspuns:

Că ești plin de bătături.

| Alcyon a răspuns:

Nu mi se pare nimic extraordinar. Daca n-ai gasit persoana potrivita, asta e.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu ma gandeam ca in sec XXI mai exista astfel de oameni.In locul lui nu mai ieseam din casa.Asa urat esti incat nu ti-ai gasit nici o taranca ceva?

| Foxyyyy a răspuns (pentru Cristiann25):

Iarasi tu?! laughing Dar te-ai gandit la faptul ca poate e gay sau chiar asexual? Oricat de urat ai fi tot iti poti gasi pe cineva, asta daca vrei.

| Miky1 a răspuns:

E ok, sunt unii care au fost si la 30..nu e o regula!

| Miky1 a răspuns:

O sa gasesti persoana, numai sa nu fie prea vintage!

| cristy3991 a răspuns:

Ar trebui sa-ti cauti una

| pacatosu a răspuns:

De masturbat nu ma mai masturbez asa des de mult timp. Si nu vreau sa fiu cu o fata doar pentru un sex si atat. Eu am asteptari mai mari. Astept fata care sa ma iubeasca asa cum sunt si eu la randul meu so iubesc asa cum este ea. E mai complicat la mine dat fiind comportamentu si modul de gandire; unii spun ca sunt ciudat. Imi spun ca va veni si vremea mea, dar imi spun si ca poate scopul meu in viata e altul. Dati-mi un sfat cum sa imi intaresc caracteru, sunt prea emotiv si moale.

Va multumesc pentru intelegere