| nonna a întrebat:

Am auzit se un joc"second life" si l-am descarcat si am vrut sa-mi fac un cont mi-am scris numele o parola mi-am ales fata mi-am scris emailul am copiiat codul de acolo si data de nastere pe care sa o am in jos si am scris 1992 si mi-a scris la sfarsit asta :"You must be 16 or older to create a Second Life account.Try again later or visit our Support page to contact Customer Support." daca puteti sa-mi ziceti de ce nu merge...(funda)

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Trebuie sa ai peste 16 ani...dar nu inteleg de ce nu ti-a mers.ca din 92 pana acum sunt 19 ani!
incearca cu o a 2-a adresa de mail, si pune o varsta mai inaintata.de ex : 1980!

2 răspunsuri:
| Barbă a răspuns:

Second life e pentru oamenii care nu au "the first life"
laughing
man.
downloadeaza-ti o viata socialarolling on the floor

| Madalina_2286 a răspuns:

Daca nu ai observat, exista o noua categorie: Jocuri PC/online
puteai sa pui intrebarea acolo!