| continutfragil a întrebat:

Am incercat sa imi fac cont pe second life dar nu merge! Imi apare: you must be 16 or older to create a Second Life account. Am incercat si cu alt an de nastere dar chiar nu merge! Help me! fundita pentru cel care ma ajuta sa imi fac cont big grin

Răspuns Câştigător
| FloriiHoran a răspuns:

Daca ai mai incercat si nu merge poti incerca in alta zi ca poate nu te mai lasa in ziua aia asa mi s`a intamplat si mie...si asigurate ca pui anul potrivit adica 16laughingwinking sau dca vrei iti fac eu cont poti avea incredere in minewinking dca nu Ma bucur ca team putut autahappy

1 răspuns:
| KissGirl_9740 a răspuns:

Deci pe second life trebuie sa ai minim 16 ani pentru ati face un cont...deci trebuie sa te nasti in 1994 nu mai tarziu laughing