| uNu_2249 a întrebat:

Cum imi fac cont pe,, second life" ca mereu imi spune asa:,,
error alert
Registration is Unavailable
You must be 13 or older to create a Second Life account.

Try again later or visit our Support page to contact Customer Support.
"

16 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Nu e clar, Einstein? Cand te intreaba de data ta de nastere, pune una mai veche, ca sa para ca ai peste 13 ani.
Zau, chiar trebuie sa vin eu sa-ti descifrez alfabetul enigmatic anglo-saxon?

| IuliaAle a răspuns:

Daca iti plac chestiile gen ''second life'', incearca si IMVU. happy

| uNu_2249 explică:

Si ce vrei sa pun mai mult de 1988?
sa pun ca m-am nascut in 1958?:O

| uNu_2249 explică:

In primul rand...second life poate fi jucat gratis?

| geoolina a răspuns:

Eu nu stiu cum sa joc second life

| PastilutzaColorata a răspuns:

Si eu am incercat bre si mama pus din 1992 da nu merge am e ceva blocat la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci domnule,, Einstein'' am pus si 1960 si tot asa imi zice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel!crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti 1990...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt cea mai urata in second life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba. si eu am incercat sa pun ca sunt din 86 si mi-a dat asta. pune ceva de genu 96 da faza e ca apoi iti cere chestia aia cu paypal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cum imi fac un cont ca pun la toate bine dar imi da eroare la an si am pus orice an! Ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar unde dau sa imi fac cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu va dati seama
trebuie sa restartezi calculatorul ca asa daca pui acelasi date o sasi dea seama ca pe yahoo

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Stiu ca nu merge dar fa si pe IMVU e cam acelasi

| Chloee10 a răspuns:

Si eu am incercat detoate si nu'mi da nimic...incercati stardoll sau lady popular ca is mai faine happy