| Seby52 a întrebat:

Hey cine ma poate ajuta cu Second Life? Nu pot sa-mi fac cont imi zice :
You must be 16 or older to create a Second Life account.

Try again later or visit our Support page to contact Customer Support.
Si am scris ca sunt nascut in 1956 ce aree? plzz! funda!

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Schimba anul la data de nastere. Pune 1990 si asa apare ca ai 20 de ani. happy

5 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Zice ca trebuie sa ai peste 16 ani si oamenii de 50, 51 de ani nu au voie asa ca logheaza-te pe 17 ani 18...etc. Funda?

| Asdfasdefta a răspuns:

Nu stiu ce are dar iti dau un sfat.La orice site baga anul 1990.Merge de fiecare data. Dupa pc-ul tau nu cred ca mai poti sa iti faci cont, pentru ca ti-a inregistrat deja "id-ul". Incearca sa inchizi modemul si apoi sa il deschizi, apoi du-te pe site si fa-ti cont cu anul asta. Sper sa mearga! Daca merge, nu uita de funda!

| jerzy a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 16 ani

| Evușca a răspuns (pentru jerzy):

A zis acolo ca a scris mai mult de 16 ani si nu am mers.

| manz111 a răspuns:

Nu merge pentru ca ar inseamna 54 de ani ce ai pus si la varsta aia nu mai joci jocuri online nu? In orice caz pune si tu 17-20 ani poate merge.