| unknown3243 a întrebat:

Uitati un comic asta l-am facut itentionat asa ca sa radeti:)) LINK: http://i.imgur.com/tCrRY.png in loc de degete au copite de cal:))

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

big grin
/așteaptă să prindă poanta

Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

@mhn24 rolling on the floorloll

@Lory1995

revolutional3xAllSpark e dragut dar tura viitoare fa mai multe si pune replici mai funnywinking

| NobodyHeree a răspuns:

Misto happy

| NobodyHeree a răspuns:

@mhn24 laughing

| Serena1993 a răspuns:

Scz dar la comicul asta...
am uitat sa radstraight face

| Ea12345 a răspuns:

Am murit de ras =)) [ /:) ]
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1481&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=323&vpy=121&dur=3777&hovh=194&hovw=259&tx=134&ty=109&oei=hZ4gTfjwD4ag8QPQ4JmGBw&esq=9&page=5&ndsp=6&ved=1t:429, r:1, s:30&biw=800&bih=485

| princessOfcaraibe a răspuns:

Lol

| princessOfcaraibe a răspuns:

@mhn24 laughing esti amuzant. dar cred ca stiai

| Deea03 a răspuns:

@mhn24 Tu esti cel mai amuzant :X:X

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Sincer sa fiu nu am ras
dar nu zic ca e urat desenul

| unknown3243 explică:

Andreea4you oricum ma lasam de comicuri nu am nici un pic de talent sunt praf la comicuri am facut cateva sa vad daca le fac bine.

| CarMen_6610 a răspuns:

Daca zic ca am ras te lasi de comicuribatting eyelashes?