| kanajambe a întrebat:

Am o intrebare, de ce tot cereti fundita oameni buni? Va da de mancare?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Fiecare funda valoreaza 10 euro si o poti schimba la orice bancomat.

14 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Da bine in CV

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Pai acele fundite conteaza, iti da puncte si te face un bun TPU-ist(suna aiurealaughing)

| MBG a răspuns:

Pentru ca vrem sa fim experti TPU.
Apropo... fundita?rolling on the floorlaughingrolling on the floorlaughing

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pentru ca suna gay si e pa trend

| CopilRasfatzat a răspuns:

Pentru ca e cool pa`sistem laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Pentru ca vor sa devina experti, da' cand au auzit ca nu conteaza numarul de fundite primite, au lasat'o mai moale.winking

| Miuriel a răspuns:

Cei care cer funda vor sa isi impleteasca parul si sa-l decoreze cu funde, cica!

| unknown3243 a răspuns:

Eu unu am boala pe astia care cer fundite sau aia care zic ca dau fundite si nu dau deci...

| GuessWho a răspuns:

Tehnici de cersire.

| Deerpinaaaa a răspuns:

Daca ar fi un raspuns as da stupid

| TwixulDrept a răspuns:

Daa :X laughing a zis Boc ca cine are cele mai multe funda are reducere la mancare de 0, 0005 %winking

| Alexakos a răspuns:

Pentru ca atata au... atata cer... sesc, eu dau funda numa pentru faptul ca reusesc sa am mai multe respunsuri la intrebari laughing

| theorizer a răspuns:

Pentru ca nr de funde arata cat de utili si competenti suntem. Stupid?

| Alexakos a răspuns:

Ce idioti pot fii cei care dau stupid, dar na trebuie sa mai existe si specii din astea...