| Tony_5725 a întrebat:

Oameni buni am o intrebare cum sa-mi dezvolt musculatura fara sala?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Orice efort al muschilor ii dezvolta! nu trebuie neaparat sala! flotari, genoflexiuni, tractiuni la bara, inot, coasa, sapa, etc!
Iti recomand un extensor, e foarte util daca sti sa-l folosesti! bafta!

5 răspunsuri:
| liveforsport a răspuns:

Daca vrei sa ai un corp frumos, ia in fiecare zi fa cite 100 la bara, si la paralele, dar nu toate odata, cite 10 apoi te odihnesti, si cite un ou crud pe nemicate si 1-2 luni ai sa vezi ce macho ar sa iasa!,winking, FUNDA?

| AleX_3918 a răspuns:

Salut Tony! Urmeaza exemplul meu : Joaca fotbal. Eu joc de pe la 6 ani fotbal. Acum am 14 si am musculatura la picioare foarte dezvoltata. Pentru maini cred ca ar fi bine sa joci handbal cu aruncari de la distanta. Asa se dezvolta mult musculatura mainilor. Deci nu uita fotbal pentru picioare...si handbal pentru maini. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?!

Răspuns utilizator avertizat
| michael2101 a răspuns:

Sunt multe moduri:1 steroizi, 2putin acasa si suplimente, 3faci numai acasa si e mult mai sanatos 4iti iei abtronic x2 (chiar da rezultate)

| motherfucker a răspuns:

Omu se referea fara sala. Asta incluzand si sporturile. Ma gandesc ca vrea ceva acasa. In primul rand fa flotari si abdomene si ia-ti si tu niste gantere si fa exercitii cu ele.