| vladionut94 a întrebat:

Am o intrebare hilara deci am facut o donatie de sange si mi s-a spus ca am grupa de sange ca a lui mama 01 rh negativ
inseamna ca am sange de reptilian si sunt mai spucial ca cica metaforic vorbinb ar fi sangele albastru

46 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu sunt sigur daca vorbesti serios cu grupa 01. laughing

| vladionut94 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da asa din intamplare nu am mintit chiar am grupa sanguina 01 rh negativ practic sunt reptilian ps: mai fac glume cu mama ca are ochi asa verzi inchis parca ar fi de reptilian rolling on the floor)

| vladionut94 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Chiar am grupa asta de sange

| T0T a răspuns:

Trecand de faptul ca nu ne-ai scris in limba materna, sau poate ca da, nu stiu de unde provi. S-au scris carti despre cum fac extraterestrii sex cu pamanteni si apar niste hibrizi. Poate esti unul dintre ei.

| vladionut94 explică (pentru T0T):

Sunt un nefilin in carne si oase si cateva pene de la aripi rolling on the floor metaforic vorbind

| AirănMeidăn a răspuns:

Hilar

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Hi("space")men!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Febletea mea
Ceau

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Habar nu stiu cum dar e amuzant. Chiar daca nu beau Red Bull, esti cel mai tare energizant!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

"habar nu stiu"
Te fac cumva sa te pierzi in cuvinte?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Daca era vorba despre tine si ma concentram asupra ta, tu ce crezi?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si... daca acest lucru a fost observabil, inseamna ca ai avut un interes oarecare nu doar pentru cuvinte, cat si pentru cel ce le-a emis ^^

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Eu nu neg

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Simt nevoia sa te oxidez.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Si totusi nici nu am afirmat

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

*stai deci acum am gasit o replica buna*
Dar aurul nu se oxideaza

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Atunci inseamna ca nu suntem reactivi. Nasol... Pe o scara de la 666 la caroten, cati antioxidanti ai in gambe?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Stiu ca e nasol, dar ma depunctezi pentru asta? Si pentru faptul ca n-o sa-ti raspund la intrebarea cu oxidantii?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu... Apropo, asa esti matinala mereu?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu chiar. De obicei ma trezesc pe la 6:30 si mai stau in pat
Bun, raspunsul asta nu e amuzant. Ar trebui sa ma ingrijorez?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Te ingrijoreaza sanatatea hazului meu?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu sunt sigura ce ar trebui sa raspund...
O sa zic da

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Vezi cum ai dovedit acum, fara doar si poate, ca esti baiat? Ce dragut... hug hug!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Da
Ba nu
Stai ce nu sunt baiat nu ma mai imbratisa

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Interesante pozele de pe tumblr.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Bine te urasc nu trebuia sa faci asta in regula? Mersi

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ura este mijlocul cel mai sigur de a spune intr-o maniera concreta "te iubesc".

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Si atunci iubirea ce e?
Merg sa mananc, sa nu dispari

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Iubirea e ca... mancarea. De ea vei depinde in cea mai mare parte din timp. Sa ai pofta!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Niciodata sa nu compari iubirea cu mancarea. Fars iubire rezisti mai mult decat fara mancare

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ti-am spus sa nu dispari...

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu am disparut, insa eram atent la faptul ca-mi exploatezi raspunsurile de acum 2 anihee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Aici...clar ai dreptate.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Si nu e in regula?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

E minunat, sa-mi zici daca vii la fifty Shades.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ah, filmul ala. Cate am auzit despre el...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu vorbesti serios, nu?

| vladionut94 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ba da chiar vorbesc serios chiar am grupa asta de sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specialul tău e atât de mare ca se scrie cu u in loc de e. "spucial... Hai ca-mi place"

| vladionut94 explică (pentru anonim_4396):

asta o fost o eroare de scriere rolling on the floor0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''a lui mama''-mamei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ești reptilă și eu voi cucerii lumea înaintea ta, știu asta pentru că s-a întâmplat chiar ieri.
Permite-mi să-ți povestesc!
Deci mă plimbam pe ciripa casei unei flori galbene și iperurșul de paște a murit în baloane, asta s-a dotorat din cauza exploziei cafelei din reactorul ăla nuclear din mușuroiul ăla de furnici.
Apoi m-a cunoscut un zeu și m-am șters la nas cu rochia ta și cepele căzuseră peste cada de baie.
Apoi bicicleta a mers pe mine și pentru că am fost suflat împreună cu o păpădie de cineva am murit și am cucerit lumea. happy

| vladionut94 explică (pentru anonim_4396):

Cumva imi scrii mesaje dintru film sf in care toate este posibil si fara logica
ps:ironic vorbind limbu roman

| ksuper31 a răspuns:

Esti frate cu Cedry2k o.O

| PŞtefaniaP a răspuns:

Ti-o venit ciclu?

| vladionut94 explică (pentru PŞtefaniaP):

rolling on the floor) da cum de ai ajuns la concluzia asta exhaustiva happy