| vladionut94 a întrebat:

O intrebare hilara happy mi se vad venele albastre asta inseamna ca am sange albastru si sunt de vita regals happy parte a nobilimi romanesti rolling on the floor)

6 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Ce nobil, direct extraterestru, Zona 51 te mananca!

| Happyjump a răspuns:

Da! Vin aia de la NATO sa ti ia maine, bre!

| PreaTareღ a răspuns:

rolling on the floor Foarte amuzant

| 德尼莎 a răspuns:

Vlad Tepes scrie pe tine laughing

| noNamez a răspuns:

Copile imi pare rau pentru tine da daca ti se vad venele albaste inseamna ca ai tumoare la creier. Sau ceva probleme.

| vladionut94 explică (pentru noNamez):

Nu am specificat ca mi se vad venele albastre la propiu si am spus doar asa la figurat happy si doar am glumit dar tu a luat-o de buna intrebare happy