| Turquoize a întrebat:

Am o nelamurire.thinking Poate ma dumeriti si pe mineelaughing

Cand lupul a mancat`o pe bunicuta si i`a luat hainele, bun?
Dar de ce cand au scos`o nu au scos`o goala thinking

Răspuns Câştigător
| ionutz_7767 a răspuns:

Pai sa fii sigura ca baba se plictisea si ea in burta lupului asa ca si-a tricotat altele pana a venit vanatorul sa o scoata

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ca sa nu fie traumatizati copii
Ti-ar placea sa vezi o baba goala?

| Pralină a răspuns:

@Gogu Justin fie cu tine, in drumul spre iesire de la t/a! JET!

Pai, maca-ta ti-a citit povestea nu? E clar! Cand maica-ta facea pauze sa respire sau sa dea paginile, bunica se imracase!

| harciog a răspuns:

Cit m-am chinuit la gradinita sa aflu...Si nu bunicuta ma interesa in mod special.

| YoYoLicious a răspuns:

Au scos-o, dar vanatorul i-a dat haina lui sa o imbrace

| Thevampirediariesfan a răspuns:

Amuzanta! ntrebarea! laughing rolling on the floor Poate M4gd4L3n4 ae dreptate!
Din nou tare intrebarea! rolling on the floor

| EuSiCuMine a răspuns:

Cica a mancat-o cu tot cu haine si a luat un sort si o basca de aia din cuier. Eu asa imi amintesclaughing)
Totusi, tare intrebarearolling on the floor

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Pai nu ai certitudinea exacta ca a scos-o cu haine. SI nu spune in poveste ca a dezbracat'o. Spune doar ca lupul sa imbracat ca bunicuta. Poate ia luat alte haine, nu ai de unde stii

| Turquoize explică:

@Comeandtellmesomething : iiiu!:-s nu chiar:-s

| Turquoize explică:

@moniquah :probabil!
oricum.asta ar fi traumatizant.

| moniquah a răspuns:

Buna asta laughing pai thinking pe atunci nu era bunicuta porno... acum au evoluat toate asa ca, daca s-ar rescrie povestea ar fi scoas-o goalawinking cred oh go on