| Gheorge1833424 a întrebat:

Daca lupul din "Scufita-Rosie" a mancat-o pe bunica,iar acesta si-a luat hainele alea de baba, bunica cand a iesit din burta lupului in ce era imbracata?

7 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

laughing buna intrebarea! Pai probabil a luat altele din sifonier.

suntserios
| suntserios a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor

| Angie95 a răspuns:

Tot cu acele hainewinking

| BadSoGooD a răspuns:

Poate cand bunica a iesit din burta lupului era in costumul Evei, iar lupul a orbit si i-a dat hainele inapoi. big grin

| Painy a răspuns:

Buna intrebare thinking Era in costumul Evei smug Am auzit ca e popular in bordeluri.

| Malvin2012 a răspuns:

Pai,poate lupul le-a luat din dulap
Si pe bunica a mancat-o cu tot cu haine

| EmiAmi a răspuns:

=)) pai... buna intrebare...cred ca era in lenjerie (sti voi cum au bunicutele) :)
aaa...si uitati...am gasit si un video vlog interesant despre moda.mie mi-a placut. poate o sa va placa si voua: http://youtu.be/DUtiAIxChXc