| 423423rw a întrebat:

Cu fotoshop pot cum ar veni sa iau poza unei fete si sa trag hainele de pe ea si sa o vad goala? Un baiat o zis ca se poate o zis ca i-a luat 3 zile sa scoata hainele si o puteai vedea goala. Faza e ca poza respectiva i se vedeau doar sanii nu si fata si eu o cunosc pe fata aia respectiva. Si deci se poate in fotoshop sa scoti hainele de pe o persoana si sa o vezi goala?

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Incearca mai intai sa faci asta cu o poza dintr-o revista. Zgarie-i hainele cu o moneda si vezi daca ramane in pielea goala.

Si cu o poza pe calculator este acelasi lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| Teardrop a răspuns:

Spune-mi şi mie, cum îţi imaginezi că ar fi posibilă acţiunea asta?

| Krixxus a răspuns:

Dude, nu ma pricep la photoshop, DAR un lucru il stiu sigur! tu, esti mai bolnav ca mine.

| morecoffee a răspuns:

NU.
Nu este posibil așa ceva în Photoshop tongue prostii! Apropo, ai 13 ani și ai fi vrut să faci așa ceva pe Photoshop?
Ar trebui să ți se taie conexiunea la internet.

| 423423rw explică (pentru morecoffee):

Baaaaaaaaa un baiat a facut asta pe poza unei prietene bune si eram curios daca se poate asa ceva!

| 73zn a răspuns:

Esti cam disperat amice laughing

| AllexuMax a răspuns:

In Photoshop nu poti sa faci asa ceva nu exista program pe poze bine poate in video sa il modifici si pe ala cu efecte si diferite cadre, in fine alta chestie, El pur si simplu a imbinat doua poze sau a decupat anumite lucruri din poza respectiva, iar tu l-ai crezut din pacate. Fii linistit e imposibil
Bafta

| yeti54 a răspuns:

Vazusem la un moment dat ceva tutorial cum se poate dar poza trebuia sa indeplineasca anumite conditii ca sa mearga(asa zicea in tutorial) dar de fapt totul este o teapa foarte mare