| odudăcoaptă a întrebat:

Am o problema foarte mare voi ce ati face daca vi s-ar intampla urmatorul lucru(mai mult)

19 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Am o problema foarte mare voi ce ati face daca vi s-ar intampla urmatorul lucru(mai mult)...deci m-am apucat sa il copiez pe Cretaker si toata lumea stie. Ce ma fac?

*troll face*

Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

Nu e amuzant!

| Cretaker a răspuns:

>am vrut si eu sa vad care e fan cretaker

*il crede*

| kiky278 a răspuns:

Moama! Nu pot sa cred ce ai patit!

| Bii26 a răspuns:

Bună
Aş suna repede la Pompieri şi la Poliţie. Şi în special la ambulanţă.
Cred că trebuie să te ia imediat.Nu mai trebuie stat nici o secundă. E grav rău.Ai probleme la cap. Dacă mai stai 30 de minute vei muri.Grăbeşte-te!
laughing
Pa, pa
By Piţifiţă.

| KhloeAfterDark a răspuns:

LOL, vroiai sa vezi fani Cretaker?
Bai dar rau il mai dujmanesti
Saracul baiat a facut un comic, acum toata lumea are.
a facut o gluma, toata lumea il copiaza.

| DianaPaula14 a răspuns:

laughinglaughinglaughingChiar am crezut fazalaughingDar m-am gandit la asta ca am mai vazut intrebari de a tale e super terelaughinglaughing

| odudăcoaptă explică:

Bro imediat ceva original

| odudăcoaptă explică:

Gata sorry am vrut si eu sa vad care e fan cretaker

| odudăcoaptă explică:

Eu nu il dusmanesc pe cretaker eu sunt fan e idolul meu

| Eff a răspuns:

E fumata faza

| dsadasdsada a răspuns:

Ah da. ce sa spun. Copy=>Paste de ca cretaker. Si el facuse aia cu "(mai mult)" va implor incetati sa'l copiati.Ati transformat TPU in site de desene si nu de interbari! Ce face omu' face si maimuta. Pe intelese pentru voi: Ce face cretaker faceti si voi. :]

| haiZI a răspuns:

Care?
Sa raspund la o intrebare ce nu are un subiect?

| Christinna a răspuns:

Care lucru?

| alexeanca a răspuns:

Eu n-as face nimic, sincer!

| Gabi1335 a răspuns:

Mi-as da cu capu de perete