| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Mie personal, dar cred ca nu numai mie mi se intampla, nu imi functioneaza corect stream-ul posturilor tvr live de pe tvrplus.ro. Imi functioneaza 1-2 minute, dupa care se intrerupe si imi scrie urmatorul lucru: "stream-ul nu a fost gasit pe niciun server. va rugam reincercati". Si voua vi se intampla la fel? Problema e din cauza lor? daca nu, ce pot face ca sa remediez aceasta problema?
Astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Tu nu ai ce face.Problema e de la srverul lor de streaming.Probabil ca e supraîncărcat sau e în mentananță. Succes

| Bobleaga_Marius_Georgian_1998 a răspuns (pentru DeyCj):

Ba am multe ce face, nu e treaba dumitale... Sunt fan TVR, probleme?

| DeyCj a răspuns (pentru Bobleaga_Marius_Georgian_1998):

Oare de ce îmi pierd vremea cu cei ce nu știu citii? E retorică întrebarea stai jos.
Eu tocmai ti-am răspuns și tu atâta ai înțeles.Bravo...

| shannygelu a răspuns:

Iti trebuie net bun si placa video buna

| Bobleaga_Marius_Georgian_1998 a răspuns (pentru shannygelu):

Mi se intampla treaba asta doar de cateva zile incoace (de miercuri mai exact). Pana atunci n-am avut nicio problema.