| BlueOctober a întrebat:

Buna,am o problema, nu pot sa dorm, nu pot sa dorm devreo 2 saptamani, am si bebelus de 10 luni care se foieste noaptea dar asa a facut mereu insa problema mea e stresanta de 2 saptamani,nu v-as ficerut ajutorul daca azi noapate nu se intampla urmatorul lucru, pe la unu am decis ca e timul sa dorm(ma uitasem cu sotul la un film)cand eram aproape gata sa adorm simteam cum ceva ma apasa pe cap si imi ingreuna tot corpul ciudat fiind pentru ca ma simteam si foarte libera in acealsi timp, simteam de asemenea ca nu respir sau nu stiu cum sa spun respiram asa de usor ca nu mai simteam.Ce se intampla trebuie sa ma ingijorez? va rog tratati cu seriozitate problema mea pentru ca e ingrozitor.Multumesc

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, problema e simplă esti foarte foarte obosită, ai nevoie de odihnă, i ți recomand înainte de culcare să î ți facă soțul tău dacă poate un masaj de relaxare, din cap pînă in tălpi.Și vei avea un somn linistit.

| BlueOctober explică (pentru CristiDinBucuresti):

merci, dar nu dispun de astfel de alintaturi din partea nimanui poate ca asa e, sunt obosita am un bebe mult prea energic e duracell pe picioare alte solutii care nu implica un sot dragut nu ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BlueOctober):

Esti din Bucuresti? Dacă da mi ar face plăcere să i ti fac un masaj, multumesc mult pentru fundă.

3 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Parerea mea este sa consulti un medic. Ceea ce ai tu, se poate numi si depresie post-natala, netratata.