| TraficDeMentosane a întrebat:

Am o problemaaa` maree` maree` de totstraight face. Pe scurt,...

Sunt rockeritzi >:, ascult si metal >:, stiu toate trupelee` de genu` love struck, nu ascult muzica usoara, nici de club, nici pop sau house, nici populara, nici nimic doar rock, metal ...si MANELE laughing...

Si acum ce parere aveti de mine? >>>:::batting eyelashes

9 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Mi se pare ok, fiecare cu preferintele lui.happy

| Hombre a răspuns:

Ce problema "mare, mare" zici ca ai!?

| Диана a răspuns:

I lol'd. Sigur nu confunzi muzica rock cu ceva Guţă, Sălămior, Gigel Muştar?raised eyebrows

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă-i vorba pe-aşa, mergi cu mine la concertul de rock manelizat?;;)
http://www.trombon.ro/......-bucuresti
Salut.

| regina a răspuns:

Este ceva foarte normallaughingSi eu amestec rap cu hip-hop si manelelaughing

| TraficDeMentosane explică:

Cre'ca in afara de @Wallscansmile, nu stiti nici unu` la ce categorie suntembatting eyelashes... laughing

| RiRihXd a răspuns:

Si? Care e treaba? Care e problema "mare"?

| Albinuțăă a răspuns:

Daca tie iti plac si manelele si rock. nu inseamna ca trebuie sa te caracterizeze. si eu ascult la fel!laughing rock^u imi place ca si muzica pe primul loc. iar unele manele pentru ca ma regasesc in ele! heii nu trebuie sa te intereseze ce zic altii!
Funda?blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o persoana magica! xD
Eh, poate daca rogi un preot sa te exorcizeze o sa asculti numai rock si metal.
Succes!