| Malvina24 a întrebat:

Pe 24 martie o sa am majoratul si nu prea stiu ce muzica sa-mi pun la majorat! Voi ce mi-ati recomanda? Eu ascult house, dance, manele, vreau orice melodie dar sa fie ritmata(in afara de rock, sau muzica populara), eu am o lista de melodii dintre care va trebui sa mai selectez! Voi ce ati avut la majorat? cum a fost muzica? Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Buuuna:*
Pai eu inca nu am avut majoratullaughing... dar uite niste ideibig grin
Poate nu o sa iti placa toate, dar alegi tu:*
50 cent - candy shop

Gimme hope joanna [e super tare]

Macarena

Moris - Desire

Ashlee Simpson - L. O. V. E

King Africa - La Bomba

Britney Spears - Toxic

Eminem - We made you

Sisu si Puya - tot in familie

Arsenie - Rumadai

Connect`r - Burning love; Ieri; Dangerous

David Deejay ft. Ali rOsse-I can feel

Don`t worry, be happy [ gasesti melodia pe net.nu stiu exact cine o canta].

Flo Rida- Sugar; Right Round; Low.

I'm Too Sexy.

Jason Mraz - I`m yours

Inna - Love

Simple Plan - What's New Scooby Doo )

Simple Plan - Your Love Is A Lie

Tarkan - Sikidim.

Tom Jones - Sex bomb

Lady Gaga - boys, boys, boys.

Danzzel - Pump it up.

Voltaj [au melodii frumoase:X]

Guess Who - Locul potrivit

Timbaland feat. nelly furtado morning after dark

Basshunter - Angel in the night

David Deejay feat. Dony - Temptation (Originala)

David DeeJay - Calanderia (Original Extended)

Fergie - London Bridge.

Bosquito - Marcela [ o sa va distratzi pe ealaughing)]

T. I. - whatever you like.

David Guetta feat. Akon - Sexy Bitch
Si tot asahappy, dar eu zic ca acestea sunt bunicelesmug.
Si sa aveti distractie placuta!:*

11 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Cum zice si Dixxie, sa nu lipseasca Vama Veche-18 ani plus, inca una ce nu trebuie sa lipseasca : Parazitii-de ziua ta.(doar esti mare acum tongue)

| madycoco a răspuns:

Esti nascuta in aceeasi zi cu mama mea love struck. Pune muzica de toate genurile:*

| clawdya_8655 a răspuns:

Eu nu am avut inca majoratul dar as alege manele si dance. acum si de ce iti place tie.conteaza sa va distrati. distractie placuta

| NoNameToday a răspuns:

La un majorat, se pune orice fel de muzica.Chiar sh populara.crede-ma.O sarba, o hora, habar nu am, dar sa fie.asa pentru distractie.Eu stiu ce spun.Atunci cand te duci la un majorat si iti pune gazda tot felul de melodii din toate genurile e super ok. te distrezi, te simti bine. Iar eu cred ca iti doresti ca lumea sa vrea sa mai petreaca cu tine.In fine, faci cum crezi tu.Eu doar ti-am dat un sfat.happy

| enemig0 a răspuns:

Metallica, scorpions, bon jovi, sepultura sa simtiti si voi ca sunteti vii! distractie placuta!

| nehoiu a răspuns:

Pai pune muzica puya george hora si kamelia change

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-ti lipseasca Vama Veche- 18 ani.winking
La multi ani!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bailando
, macarena,
meneaito,
antonia- MORENA,
muleyna,
dj project-hotel
keisa-tik tok... si keisa in general...
manele nu stiuthinking
avril - complicated
elena - my number one
elena- gigolo
cam pe astea le ascult eu :* macar ti-am dat o idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De sport nu te intereseaza /

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nascuta in aceeasi zi cu mine happyhee hee numai ca eu imi fac majoratul pe 27 happy! la multi ani xcum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei lavinus, imi dai si mie id tau? adica ia-l tu pe al meu missboyandgirl@yahoo.com