| SweetCandies a întrebat:

Am pierdut un borcan de Nutella. Unde as putea sa-l caut? Ultima data m-am certat rau cu el. Credeti ca s-a suparat si a fugit?

13 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Da,l-ai jignit teribil asa ca s-a aruncat in stomacul primului om pe care l-a intalnit pe strada, deci cum e sa fii inselat/a?

| SweetCandies explică (pentru Ashadow):

Deci m-a mintit! Mi-a zis ca voi fi singura persoana care-l voi manca.

| suităr a răspuns:

In stomacul nulletistilor.E foarte periculos sa o lasi singura pe strada.

| SweetCandies explică (pentru suităr):

Stiu ca e periculos, dar a fugit din dulap.

| W3R4 a răspuns:

Probabil s-a dus la mama lui, să se plângă de tine...
Se va întoarce el, unde crezi ca va dormi la noapte?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Sa stii ca te inseala, e la mine. Daca vii dupa ea o pap pe toata tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pe frigider in pod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in cuptor.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Aaaaa...nuuu,oare ce animal ar putea sa rapeasca un borcan de nutell si sa-l manance cu capsuni? Oare cine? worried

| Senzaționalul a răspuns:

E la mine phbbbbt
Daca vii dupa ea, o mananc. :O

| SweetCandies explică (pentru Senzaționalul):

NU! Nu fa asta!

| Senzaționalul a răspuns (pentru SweetCandies):

Ok. Obisnuieste-te cu ideea ca e borcanul MEU de Nutella.:*