| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Nu stiu ce am dar de 3 saptamani de cand sunt cu prietena m`am certat de 3 ori si destul de rau. Ultima cearta a avut loc aseara, deci pe la ora 19 am incercat sa o sun, nu a raspuns, m-am suparat, la ora 22, imi da sms "ai incercat sa ma suni? ", i-am zis "da, am incercat". intra pe mess ne certam, cica nu a avut timp sa raspunda (cum sa nu aiba timp sa imi dea macar un sms inapoi ca e ocupata. imi da dupa 3h). Nu stiu, doar eu o caut, doar eu ma tin de ea, ea nici o data nu face primul pas, doar eu. Voi ce credeti? ca nu a raspuns si nu a trimis sms inapoi e un motiv de cearta? am fost prea dur? stiu ca fetele vor cautate, si baietii fac primul pas, dar eu cred ca intr-o relatie amandoi suntem egali... si stiti de ce nu vreau ca eu sa o caut mereu? pentru ca nu vrea sa par prea obsedat de ea...CA ASA SUNT FETELE, si credeti ca daca nu ma mai cert si`o ia in cap?
ar fi cazut sa nu o mai caut cateva zile?
ar fi cazut sa imi cer scuze ca ne-am certat din nimic?

astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| Mihαelα a răspuns:

Ar fi cazul sa nu o mai cauti pana nu ii vine ei mintea la cap, pentru ca ea vede ca oricum tu o suni si o cauti, si nu se mai deranjeaza ea sa faca acest lucru, dar daca o sa-i arati ca esti indiferent, ea isi va da seama ca este probabil sa te piarda, si se va intreba, oare ce am facut? oare nu ma ai iubeste, si te va cauta ea cu siguranta, nu fi prea amabil cu fetele, pentru ca la un moment dat li se urca la cap, iti zic din propria experienta, fiind fata stiu cum judeca _big grin

6 răspunsuri:
| Extasy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii ceri scuze si sa ii explici de ce ai reactionat asa si cel mai probabil pentru ca tii la ea si ti-ai facut fel si fel de ganduri in alea 3 ore in care nu a dat nici un semnhappy

| Mihαelα a răspuns:

Pune-te pe invisible pentru ea pe mess, şi ea cred ca işi va da seama la un moment dat ca ceva nu e în regulă şi se va uita pe invisible detector, şi in momentul in care va realiza că eşti invisible doar pentru ea, cred ca işi va pune mintea în mişcare si işi va da seama intr-un sfârşit că a greşit.

| seby19 a răspuns:

Da, cereti scuze tu primul ca mai apoi sa nu iti reproseze ca nu lasi de la tine. Apoi nu o mai cauta cateva zile. Daca e interesata te va cauta.

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

Pai daca nu ma cauta, sa zicem 2-3 zile. inseamna ca are pe altcineva sau nu ii pasa de mine, corect?

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

Aa si am uitat, ar cazut sa nu mai vorbesc cu ea pe mess? observ ca messu duce numai la cearta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca are pe altcineva cu care are o relatie nesigura si de teama sa nu ramana singura te tine cat de cat pe linia de plutire.