| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce farsa as putea sa ii fac mamei mele de 1 Apriliehee heecred ca sa mai pus intrebarea dar...Merci anticipat

Răspuns Câştigător
| toffy a răspuns:

Scriei o scrisoare unde ii spui ca ai plecat de acasa cu un bulibas casa traiti fericiti si sa facem o multime de purandei! si ca intr-o zi o sa veziniti sa o vizitati si dupa aia pune un P. S. si scrie ca esti pana la o prietena dea ta buna si ca va scrieti temele si sa nu-si faca griji ca a fost doar o gluma laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe www.tpu.ro categoria Trivia/Amuzanta :))

| MixedObsessions a răspuns:

Spune. i ca au sunat. o cei de la servici sh ca au concediat. o pentru. ca muncea prea mult sh sa ia o pauza. dar ceva mai lunga laughing numai sa nu faca infarct straight face laughing