| anonim_4396 a întrebat:

In 1 aprilie este ziua mamei mele de nastere si vreau sa-i fac o farsa, insa nu am nici o idee.Cine ma ajuta? Dau funda si vot pentru cele mai bune raspunsuri.Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Este mama ta, nu-i poţi face farse.
Te pup!

| Klaryssa a răspuns:

Deci,de ziua mamei tale, tu in loc sa o feliciti sa ii faci cadouri tu vrei sa ii faci o farsa? Pai, nu crezi ca nu e ceva cum se cade?

| MrkiddyKid1 a răspuns:

"Anonim" a intrebat ce farsa sa ii faca nu daca e bine sau nu sau sa faca sau nu ai putea sai pui sare in cafea mereu e amuzant

| CrazySheep a răspuns:

Ne e ok, dar uite o farsa destul e naspa... devil
Roaga-ti un coleg cu voce groasa sa iti sune mama si sa ii spuna: Buna ziua, doamna. Am niste vesti oribile pentru dumneavoastra... fiica dvs a avut un accident (alegi tu unul:auto, lovita, ai cazut pe scari, etc). Din pacate nu avem cele mai bune vesti... a fost lasata cu leziuni craniene. Are sindromul farse proaste.

Si apari tu la telefon.

Funda? smug