| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU se apropie ziua de nastere a mamei mele si as dori sa ii fac un cadou.Nu doresc sa cumpar deoarece nu prea am posibilitatea si in plus ceva de mana este mult mai dragut.
Intrebarea este ce as putea sa ii fac?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Buna. Ii poti cumpara un set micut de farduri, la maxim 10 lei.
Daca nu vrei asa, cauta o poza cu tine si cu ea, pune-o in rama si scrie pe spate ceva frumos cum ar fi: "Mama, m-ai crescut si m-am facut mare. Nu as fi ajuns aici fara tine. Tu esti idolul meu. Te iubesc! Si iti multumesc pentru ce am ajuns, datorita tie." Sau ceva in genul.

Ii poti lua o floare si un simplu la multi ani ar fi suficient, fiindca ea te iubeste si orice venit din partea ta o va bucura.
Ii poti lua o bratara, fa-i o felicitare.
Mai degraba incearca treaba cu poza, astfel o va pastra multi ani si fa fi foarte fericita.

1 răspuns:
| ßarbie a răspuns:

O felicitare...macar stie ca ti-a pasatbig grin