| ixGlittery3Mag a întrebat:

se apropie 1 aprilie si vreau sa-i fac o farsa neaparat mamei mele!laughinglaughingVa rog sa va grabiti! Daca functioneaza dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

-->Poti sa schimbi zaharul cu sarea.
-->Furiseaza-te seara in camera ei si fixeaza alarma ceasului cat mai devreme.
-->Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar. Nu este toxic si ii va speria pe cei care vor vrea sa-l consume!
-->Lipeste cu un scoch incolor pe capacul si colacul de la wc.
6. In timp ce doarme pune intr-o farurie mai multe hartii, du-te in fata ei, da-le foc si striga tare dupa ajutor. Cu siguranta va fi o pacaleala pe care nu o va uita prea usor!

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Esti foarte rea!:-0

| ixGlittery3Mag explică (pentru չﻨгﻪรէﻨĸ):

Hey, eu doar vreau sa ii fac o farsa pentru ca e o mama super tare care are simtul umorului mai dezvoltat ca bendeac si o sa se distrezee, ce raspuns mi-ai dat (STUPID )!

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Spune-i ca te impusti.Si chiar impusca-te.

| ixGlittery3Mag explică (pentru Musique):

Esti complet nefolositor!

| Ţepeşu a răspuns:

Zi-i că ai rămas însărcinat/ă.

| ixGlittery3Mag explică (pentru Ţepeşu):

Am 12 ani frate! doamneee

| Ţepeşu a răspuns (pentru ixGlittery3Mag):

Păi de ce crezi că zic asta?

| DudaYeah a răspuns:

De ce să faci acest lucru?
Ţii neaapărat să fi pedepsit/ă întreaga lună Aprilie?

| ixGlittery3Mag explică (pentru DudaYeah):

Pe mine nu ma pedepseste mama pentru ca e super tare si are simtul umorului "expirat`o"! daca nu sti de gluma nu mai rasp!

| DudaYeah a răspuns (pentru ixGlittery3Mag):

Ar trebui să-mi săruţi tălpile picioarelor pentru că am răspuns la idioţenia ta de întrebare. Dar nu numai mie, ci şi restul userilor care şi-au făcut timp pentru tine. Deci mulţumeşte-ne şi nu mai fă pe sclifosita/sclifositu. -.-

| ixGlittery3Mag explică (pentru DudaYeah):

Sti cv? nu vreau sa imi pierd timpul vb cu idioate/idioti ca tine! imi pare rau k nu te pot insulta mai mult. ceao!

| DudaYeah a răspuns (pentru ixGlittery3Mag):

Zât! -.-

| Cristianne a răspuns:

Spune-i că ești deșteapt/ă... chiar dacă nu e o farsă, o să se distreze.

| BellaKiოNana a răspuns:

Spune-i AI FOST CEruta in casatorie..sau cand mama ta e plecata, tu te pui in pat pe jum si iti torni sos de rosi si pui un cutit langa gat. cand intra maicata se sperie

| LoyCE000 a răspuns:

Poti pune piper in cafea.
Eu anul trecut de 1 aprilie am mintit toata scoala ca profesoara de romana a murit laughingsi m-au crezut. Ce s-a mai suparat profesoara pe minelaughing.