| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru toate fanele innebunite de justin biberon:
daca ati avea de ales intre sanatatea familiei voastre si o noapte cu gayul ala ce-ati alege?

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sanatatea logic...
Sau as putea alege noaptea aia ca sa-l torturez pe gay

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Deci nu am vazut partea cu fanele lui Justin T_T
Uita ca am scris

| Sconcsiş a răspuns:

@andï

Asta nu se numeşte trolling. Trolling-ul e o artă, bineînţeles, dacă e de calitate şi cu măsura. Ce face ea se numeşte... idk

| FucktheSystem a răspuns:

Pe Gayber desigur, dar din pacate ar fi ultima lui noapte.

| MiHaI a răspuns:

O zi cu jb si cu familia mea ca sa am si spectatorii la skowul masacrudevil

| αndï a răspuns:

JustinBieberIsMylover = TROLL, e un user cu un cont nou. Nu te vrem frate, du-te la mama ta inapoi

| レクス a răspuns:

Omg...unii ar alege o zi cu ...Pepe-lepe ala, decat sanatatea familiei lorstraight face

Răspuns utilizator avertizat
| JustinBieberIsMylover a răspuns:

O noapte cu Bieber... sad

| JustBeHappy a răspuns:

Foarte greu de ales, dar raman la familia mea.