| Goete a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Nu stiu cum sa incep, sa le pun in ordine. Deci n-am facut sex niciodata. Mereu faceam de mai multe ori, dar problema mea e ca nu mi-a venit ciclul. Am fost dupa el, dar tot n-a venit.
O usoara sangerare am, din nas. Cand mi-o frec, ca ma mai lovesc la nas intre timp, din greseala. Cred ca daca o fac ciclic, se poate spune ca am ciclu.
Deci, povestind toate astea si stiind ca atunci cand termin, termin de vopsit peretii, exista vreun risc? Ar putea ramane insarcinat vecinul, care are un catel? Ca azi dimineata mi-a spus ca se grabeste, ca are o sarcina de indeplinit si m-a pus pe ganduri. Dar eu nu vopseam peretii lui.
Ma puteti ajuta, sa dorm cu constiinta impacata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grin știu, am răspuns cum m-am priceput

12 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Probabil te crezi amuzant cu intrebarea ta seaca... eu te vad doar un tampit care incearca ceva si rad de tine nu de intrebarea ta ca n-ai ce sa razi la intrebarea ta! mai incearca! laughing

| Goete explică (pentru lpavel):

Ma bucur ca ai râs, ce mai conteaza de ce raziwinking?

| Goete explică:

Eu nu vorbeam de politica

| Goete explică (pentru anonim_4396):

Atunci iti dau fundawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

laughing pana dimineata voi avea contul suspendat cel mai probabil, deci nu stiu cat ma mai ajuta. Dar multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

big grin știu, am răspuns cum m-am priceput

| raMLesS a răspuns:

Daca esti fata, te las eu insarcinata, si asa vreau copii.

| Goete explică (pentru raMLesS):

Unde crapa si unde ai dat!

| raMLesS a răspuns (pentru Goete):

Dau in crăpăturawinking

| Goete explică (pentru raMLesS):

Flamand mai esti...

| raMLesS a răspuns (pentru Goete):

Am fost.

| Goete explică (pentru raMLesS):

Te inteleg. Fiecare cu gusturile lui. Eu am fostă.

| raMLesS a răspuns (pentru Goete):

Si eu am fosta, de fapt mai multe foste, la fel ca tine.
Asta inseamna ca merit funda?