| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a întrebat:

Am trimis chiar acum un mesaj dragut lu` lada jegoasalaughinglaughing
dar intrebarea ar fi asta:
ce parere aveti despre toate conturile cu ilovejustinbieber si chestii din astea?
o fii ladyJ?
sau suntem invadati de fanii lui gaystin?

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

O nuuuuu...imi pare rau dragi utilizatori TPU dar am sa va dau o ffff proasta veste...Suntem invadati de extraterestrii! Scapa cine poate!

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Posibil

| MikiPiki a răspuns:

Ba da disperati mai sunteti.lasati dracu ca e deja enervant atata bieber.bieber e peste tot pe aici ma face sa cred ca si noi suntem obsedati

| レクス a răspuns:

E clar ca e ea... Aproape toti/toate folosesc aceleasi replici...

| cucaracia a răspuns:

Faina denumire i-ai dat lu skizofreniq ala... uite una mai simpla: c*cat!