| Pufoshenialuwpisicilechele a întrebat:

Am un Racer Zte ll la fel ca 858 Vodafone. mi-am pus o parola-un tipar si l-am bagat de mai multe ori gresit...si mi s-a blocat tel! imi cere datele contului google si le-am bagat dar tot nu merge! nu pot da telefoane sau sa scriu mesaje, nu pot intra in telefon sa ascult muzica sau chestii de genu asta! Ajutati'ma va rog :* Scuzati categoria e ceva urgent :*

3 răspunsuri:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Şi eu am păţit la fel. Nu prea ai ce să faci decât să te duci de unde ai tu telefonul şi să-l"decodeze".

| Alexa843 a răspuns:

Ai aceeasi poza ca mine laughing

| Pufoshenialuwpisicilechele explică (pentru Alexa843):

Ehh. No problem, oricum intru pe TPU doar cand e o urgenta!