| Pufoshenialuwpisicilechele a întrebat:

Am un Racer Zte ll la fel ca 858 Vodafone. mi-am pus o parola-un tipar si l-am bagat de mai multe ori gresit...si mi s-a blocat tel! imi cere datele contului google si le-am bagat dar tot nu merge! nu pot da telefoane sau sa scriu mesaje, nu pot intra in telefon sa ascult muzica sau chestii de genu asta! Ajutati'ma va rog Scuzati categoria e ceva urgent :*

4 răspunsuri:
| RiperruzAditz a răspuns:

Cauta ca mai sunt asemena intrebari pe google numai ca sunt pentru LG cred ca functioneaza. dac nu duute intreun service cum am facut eu, am dat 20 lei

| Pufoshenialuwpisicilechele explică (pentru RiperruzAditz):

Dar nu stiu mai exact ce sa caut. laughing ca as cauta sad

| xyz2012 a răspuns:

Ai rezolvat? Daca da, spune-mi si mie cum pentru ca am fix aceeasi problema.

| Pufoshenialuwpisicilechele explică (pentru xyz2012):

L'am dus la cineva sa mi'l reseteze la setarile din fabrieca :* Mi'a schimbat sofwtul. :*