| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut si eu categoria asta si am zis sa postez intrebarea astuia,, http://www.tpu.ro/......-mai-tare/

9 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Yay. Copii care vorbesc despre interesele lor. - ăsta-i TPU.ro, cică.

| RainmakerX a răspuns:

Doamne fereste! Uite de asta nu trebuie sa intre minerii la categorii ca dragoste si sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Virjiiin.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca tine.

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Zise Tavi p*** mică happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Cew ammuzant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.tpu.ro/......la-a-curs/
S-a descoperit noua tehnică de a rămâne însărcinată. Doamnelor şi domnilor, adunaţi-vă la stilouri cu extra cerneală. Disponibile acum următoarele arome: căpşună, banană, vanilie, cocos şi urină de pisică (face bine intestinului şi măreşte şansele de sarcină).
50 de milioane bucata. Azi mă simt bună aşa că ţi-l las cu 55.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar...Nu am ce zice am trait sa aflu si asa ceva.Cand ma gandesc ca tata a omis sa-mi zica si asta.Copiii o sa iasa ca in Avatar.Nu-i asa?

Ps Doamne mor aici.Auziti voi dar cand se uita si un admin pe aici?

| Happyjump a răspuns:

Uite încă un prost!