| alexandru19041996 a întrebat:

TPU, ce se intampla daca imi trag pielea de pe penis?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de a-ti decalota adica de a-ti ''beli capul'p***'' (spus popular), nu se va intampla nimic altceva. Bineinteles daca nu vei folosi si un obiect bine ascutit care taie bine (bisturiu, cutit, briceag), cu care sa-ti tai pielea respectiva pentru a te... autocircumciza. laughing Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Depinde în ce direcție o tragi.
Sugerez o alternanță, sus-jos, rapidă. Dacă faci chestia asta cum trebuie, se poate întâmpla un orgasm.

| Emilian65 a răspuns:

Se decaloteaza.

| FaraNumePls a răspuns:

Nimic

| gheorghe699 a răspuns:

Nimic,..doar daca o scalpezi

| Toteu78 a răspuns:

Dacă ai destul material îți faci o căciulă... Ca tot e frig acum iarna