| ceplmba145 a întrebat:

Salut, am 14 ani si cand fac laba nu pot sa imi trag pielea dupa penis si nu imi iese sperma. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Canta-i,,melc,melc,codobelc,,.Numai ca pune-ti ochelari, sa nu-ti iese ochii!

| 340kll a răspuns:

Eu zic sa iti dai o palma dupa ceafa.dar tare de tot si o sa ti se traga si pielea o sa iasa si sperma

| Mihai0301 a răspuns:

Sinucide-te!

| Invictus a răspuns:

Ar trebui sa iti faci rapid un control la cap copile.citeste o carte mai bine decat sa postezi intrebari stupide.corpul tau e in dezvoltare, o sa intelegi mai bine mai incolo.

| twitttttt a răspuns:

Esti femeie daca nu-ti iese sperma de la varta aia.....barbatii adevarati ca Justin Bieber, Fuego le iesea sperma de la 5 ani....Esti o rusine pentru ramura masculina!