| xoxo_6268 a întrebat:

Am vorbit cu un amic in ultimul timp si despre sex...Si mi-a spus ca nu-i place sexul, ca nu s-a sarutat niciodata, detesta sa aiba erectie deoarece il "strang" blugii? Oare este adevarat sau a ras de mine?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred că a râs de tine, dar a vorbit în necunoştinţă de cauză.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Asta a vrut sa stii tu, ce gandeste el e altceva.

| zatz a răspuns:

Se numeste psihologie inversa
probabil vrea sa te faca sa te culci cu el sau ceva de genul
daca gresesc scuzam si probabil baiatul chiar ar trebui sa mearga la un psiholog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ti-a dat de inteles cit-a haramul ...de penis are. Daca atunci cind are erectie se string blugii pe el sa se rupa nu-ti dai seama?

| 61n4 a răspuns:

Hmmm... daca a vb serios poate are probleme... fa-i rost de o gagicuta sa-i mai arate cate cevawinking

| dannny a răspuns:

Sigur a ras!