| rabbit11 a întrebat:

acum ceva timp am cunoscut o fata si am iesit impreuna ea m-a sarutat de mai multe ori. oare ma place? am intrebat-o si a spus ca momentan nu vrea o relatie pentru ca inca tine la ultimul ei prieten. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
De placut,te place,altfel nu s-ar fi sarutat.
Sau poate fi doar o atractie fizica.
Ai intrebat-o daca vrea sa fie cu tine,si-a spus ca mai tine la fostul. Ei bine, acum intreba-o de ce te saruta, ce-si doreste de fapt de la tine.
Si in functie de raspunsul ei, decizi daca mai continui sa-i ramai aproape si s-o astepti, sau cauti alta fata care sa-ti placa.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să forțezi nota, lasă timpul să rezolve problema.
Pa, pa.

| RAY a răspuns:

Clar ca te vrea doar pentru sex eu nu-i pot intelege cum pot face sex asa usor eu nu pot sa fac fara sa simt ceva

| neutrino a răspuns:

Stai la pupat, ce nu-ti place?

| rabbit11 explică (pentru neutrino):

Nu vreau sa stau doar la pupat pentru ca imi place de ea si as vrea sa am o relatie cu ea

| neutrino a răspuns (pentru rabbit11):

Ce fel de relatie? Fara pupat?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ea te-a sarutat sau tu ai sarutat-o? poate ca vrea o relatie pasagera, intreab-o ce sunt cu acele saruturi

| rabbit11 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Ea m-a sarutat

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru rabbit11):

Si tu ai stat?

| rabbit11 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu am stat am fugit acasa, normal ca am stat si dupa o sarutam si eu

| BlueViP a răspuns:

Daca nu poate laasa trecutul in urma, cauta pe cineva care e gata pentru o relatie

| perladunarii a răspuns:

Sa ai rabdare, te place, dar nu indeajuns incat sa il uite pe ala! Dar timpul le rezolva pe toate, stai pe langa ea, incearca sa ii fii aproape si o vei avea!

| justHISgirl a răspuns:

Bai frate, esti barbat sau ce, iti place de ea, vrei relatie pai da din coate atunci, sau vrei sa faca ea tot.deja a inceput singura sa te sarute. nu iti zice asta nimic?

| rabbit11 explică (pentru justHISgirl):

Momenta nu vrea prieten inca mai tine la ultimu

| justHISgirl a răspuns (pentru rabbit11):

Atunci e cam straniu...cand o fata saruta un baiat, in timp ce tine la altu. dubioasa situatie. nu?

| rabbit11 explică:

Nu as vrea sa stau doar la pupat. pentru ca imi place fata asta si vreau sa am o relatie cu ea