| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de o fata de care nu prea imi placea dar dupa ce m-am despartit, mi-e dor de ea, vreau sa o sarut, sa o strang in brate. M-am despartit deoarece ea a spus ca nu se poate atasa de mine, iar eu m-am atasat in ultimul timp.

3 răspunsuri:
| CrissCristina25 a răspuns:

O data ce te-ai despartit de ea inseamna ca nu ai iubit-o cu adevarat, sigur este un moft. Cu timpul o sa te obisnuiesti fara ea, daca nu, atunci ar fi sa te impaci din nou cu ea(daca vea fata)winking

Bafta!

| nicoleluta0022443367788 a răspuns:

Cred ca daca o iubesti si ii sipti lipsa cu adevarat si nu e un alt moft de al tau poti sa o reintorci la tine desigur daca nu are pe cineva aaturi deja bafta si incearca sa pretuiesti in momentul de fata ceia ce ai nu apoi

| m33a a răspuns:

Wtf laughing deci nu îți prea plăcea dar după îți era dor. Ciudat, ești copil si e normal sa fii confuz la vârsta ta ..nu stiu câți ani ai dar presupun ca mai mult de 13, 14 nu ai