| CrucifiedCountess a întrebat:

Aseara am facut sex/dragoste/love cu prietenul vecinului de la etajul5(eu stau la casa la parter) care e si verisor cu capul mafiei siliconiene, fiu al lui ala negru de respira greu, si azi mi-a venit ciclu/menstruatia/fluctuatia/aluviunea raurilor Tisa/Be(n)ga/Tamisa/ si al Amazonului.Nu s-a terminat(dat drumu) in mine...ci pe langa...adica pe colega de banca din clasa a13-a. Oare sunt virgina? Specific ca in timpul actului sexual aveam introdus in vagin/pasarica(alba-n cioc, fura...cu noroc) un OB.Eram si virgina! Deci.sunt insarcinata? Am stat capra!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleuuu! conteso! eu te credeam virgina! mafioata mica! s-a ales praful, nu mai esti virgina, nu mai ai menstruatie, esti gravida cu un negru, ca ala si-a dat drumu peste colega, colega ti-a dat si tie ca sa nu te oftici... offf, te omoara barbata-tu!

35 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai asa! Ca n-am inteles! Era tramvaiul 42 sau troleibuzul 84?

| hândel a răspuns:

Daca colega ta de banca din clasa a13-a pe care si-a dat drumul prietenul vecinului tau, este "pasarica (alba-n cioc, fura... cu noroc) un OB" a intrat in vaginul tau dupa ob-ul ala, atunci felicitari! Fecundarea a avut loc si, ve-ti avea un ied. laughing E criminala intrebarea ta, brava si la cat mai multe intrebari.hee hee

| Leea1234 a răspuns:

Buna intrebare! sa vedem cum ai sa iesi din aceaste situatie!
p. s.
o pozitie excelenta!(mama iedului) macar aici ai fost inspirata!
thumbs up

| Leea1234 a răspuns:

Criticule!-e de la giusto! nu prigat!

| selef a răspuns:

Asata ar trebui sa fie intrebare etalon.

| Dara a răspuns:

Countess ai postat INTREBAREA INTREBARILOR! rolling on the floor Daca s-ar acorda premii, cu siguranta eu as declara intrebarea ta castigatoare laughing

| CrucifiedCountess explică:

@ardnaxur1961 era 406 ca stau in roshu!

| CrucifiedCountess explică:

@Shin wai.multumesc scumpule! :".
@ silvio ne dai si noua ueb cu satisfacerea aia manuala? ce e aia? se mananca confused

| CrucifiedCountess explică:

@Dara.thank you! you're far so cand!

P. S. am bagat si-o plecaciune.(ca la capra) laughing

| CrucifiedCountess explică:

@criticul si daca e stranepoata confused

| CrucifiedCountess explică:

@silvio...multumesc pentru aprecieri tongue

| CrucifiedCountess explică:

@slvio merci merci. asta e.sunt o genie...

p. s. bine ca nu sunt eugenie :-s :-ss

| SweetCandy a răspuns:

rolling on the floor mai cred ca u mai esti... da colega de banca din clasa a13a...sigur nurolling on the floor rolling on the floor

bvo tielaughing

Shin
| Shin a răspuns:

Tare laughing Nici nu ma asteptam la ceva mai slab din partea ta tongue
Shin

| Elly4all a răspuns:

Iar eu am cazut in fantana azi dimineata, iar fantoma mea bantuie site-ul in cautarre de alte victime!
Ps: mi-a placut poveste plina de peripetiilaughing

| silvio a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor, vaaaiii, mi-e rau!
Desigur ca esti virgina, daca spui ca ai prins in pioneze prezervativul de OB-ul cu aripioare. Deci... nu stiu cum satz spun, dar daca si dupa testele de scaun ala miku tot greu respira, atunci da, esti insarcinata. Da' nutz face probleme, ca daca copulatia s-a produs in primul sfert al jumatati de luna plina, atunci bebelusul e tot fecioara k si tine si ii va urma la tron lu' capu di tutti capi (chiar daca il va rupe un pic mirosu...) Yo iti doresc succesuri pe masura, nu te da franta/rupta/plecata/incovoiata, ca cu totzii sintem oameni, si te intelegem prin ce-ai trecut, ma rog, ce-a trecut prin tine.
Apropo, numi faci si mie lipeala cu colega ta de banca ca mise pare cooool.
Scz pentru ca am intarziat cu raspunsu, da ma doare burta de ras, nu ma pot opri... Oare ce sa am?, o fi da la faptul ca ma autosatisfac manual cu amandoua mainile dodata?
ps la aia cu capra nu stiu sa-ti raspund, ca eu ieri n-am fost la scoala, a fost o promotie la sexisop. cezici, imi sta bine cu roz? big grin

| silvio a răspuns:

@Crucified_Countess, eu as shareui/imprastia la toata lumea din vasta mea experienta sexuala, dar din pacate a picat curentu, sau mi-a scos bunica compul din priza, nu stiu sa-ti spun exact, ca nu ma pricep la chestii tehnice... eu mai mult cu practica... si uebu nu-l dau ca e cadou de cand am promovat a 5cea...

| silvio a răspuns:

@Crucified_Countess, serios vorbind, @dara are dreptate.
pacat ca nu se premiaza si intrebarile, ca as fi primul care m-as repezi cu un snop de fundite pentru intrebarea asta happy

| silvio a răspuns:

@Crucified_Countess nu-mi mai multumi, ca de fapt sunt invidios. tongue
primul gand care mi-a venit in cap (dupa vreo jumatate de ora de ras) a fost din categoria "de ce dracul nu mi-a trecut mie primul prin minte chestia asta?" big grin
app, am citit intrebarea de nu stiu cate ori, si de fiecare data ma sparg de ras. cel putin precizarea din final, e bestiala! "am stat capra!" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

mlm
| mlm a răspuns:

Buna faza, ne-ai facut sa ne amuzam copios, tine-o tot asa, cu siguranta vei avea mari admiratori.Eu sincer m-am amuzat.

| death a răspuns:

Capra e virgina, dar e insarcinata. Tu nu esti virgina, dar ai OB asa ca nu se vede. Colega de banca nu e capra, dar e alba din motive care sunt, in prezent, supuse investigatiei organului (de politie). "Capu' la mafie" nu e insarcinat, nici virgin, prin urmare e rosu din motive de asemenea supuse investigatiei organului. Drumu' e pe langa tine, dar tu esti pe drum. Eu vreau o bere.

| Brigitta a răspuns:

Deci eu cred ca: rolling on the floor. Parerea mea.

| Crisu_8081 a răspuns:

Pai din cate am inteles eu...mai esti virgina numai la botic si la fundulet big grin PS: saraca ta colega! Pregateste-te sa fii matusa. PS 2: Nu mai folosi OB pentru ca nu e bun pentru fofo...risti sa faci infectii.

| giovana a răspuns:

laughing laughing
cred ca esti in pozitie chiar daca si-a dat drumu' putin, pe langa ob in timp ce te pettinguia la iedutz

| nellyneliana a răspuns:

Tare rolling on the floor, interesant rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| alle_1861 a răspuns:

Foarte amuzant laughing rolling on the floor
Da fuga la farmacie, ca nu se stie.

| alle_1861 a răspuns:

Venind vorba de eugenie. Stiti care este cea mai ieftina femeie? laughing

(cred ca v-ati dat seama)

| alle_1861 a răspuns:

@BlindulBen nu inteleg care este problema era doar un banc, o gluma, nu faceam nicio aluzie. Si pentru ce sa va suparati? straight face Cu ce am gresit?